KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443310
nr 1544 3310
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 44x59 cm, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:46:54